Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat ve Ankara Asansörlünın farklı ilçelerinde asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

yerel Ankara Asansörlü Nakliyat hizmeti gibi siz temkinli müşterilerimize sigortalı taşıma, ambalajlı navlun, marangozlu taşıt ve yerel taşıma hizmeti vermekteyiz. Taşıma günü öncesinde firmamızı aradığınızda özgür eksperimiz evinizi vizite ederek eşyalarınızı inceleriz. Buradaki bizim amacımız Ankara Asansörlü Nakliyat ve eşya ortadan kaldırma günü daha problemin oluşmaması ve navlun hizmetinin koordineli amma şekilde sağlanması bir şeye gelince yapılmaktadır. Eşyalarınızı inceleyen personelimiz hangi boyutta yaklaşık aracın eşyalarınızı taşıyacağı, kaç işçinin devir alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi olası hususları değerlendirerek taşınmanızın programını yapar.

bölgesel tonaj işlemlerinde firmamız vasıtasıyla uygulanacak nakil hizmeti aşağı belirtildiği aynı olacaktır.

Öncelikle konut içindeki bütün ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak taşınmaya istekli hale getirilecektir. Eşyanızın gideceği yerde keşke bilge elemanlarımız demonte görebilen eşyaların monte aşamasını yapacaktır.

Iskemle, kumaş vb. eşyalarınız havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilecektir. Eşyalarınız rahibe adayı adresine ulaştığında sizler bir tek mobilyalara yapılan ambalaj malzemelerini sökerek kullanıma istekli hale getirmektesiniz.

Masum eşyalarınız olan bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutna makinesi, sırça türündeki eşyalarınız başlangıçta kağıtlara sonrasında eğer battaniyelere sarılarak taşınmaya hazırlıklı hale getirilir. Elbiseleriniz askılı giysi dolapları içerisinde taşınır ve daha elbiseniz kırışmadan, barut olmadan refah beraber taşınmaktadır. Bardak türündeki hassas eşyalarınız kağıda sarılır ve arkasında kolilere fıçılara konularak deneyimli elemanlarımız yerleştirilir. Sizlere hem de daha eşyanız acemi evinize geldiğinde keyfinize amacıyla sıraya koymak kalır.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Ankara Asansörlü Nakliyat Elektronik eşyalarınız inceden inceye ambalajı yapıldıktan sonrası kesin parlak karton koliler içerisine yerleştirilir. kısmi evden eve navlun hizmetlerinde firmamızı aramadan azim vermeyiniz. Çap ekonomik fiyatlarla ve muğlak duygusuz kasa gemi trafiği araçlarımız, bilgili değnek kadromuz -li sizlere bir telefon o kadar uzağınızdayız. Ankara Asansörlü Nakliyat Ihtisas hizmetimiz ücretsizdir.